(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Rychlý přehled
  • Délka sjezdových tratí: 100 km
  • Délka tratí s technickým sněhem: 98%
  • Délka běžeckých tratí: 105 km
  • Počet snowparků: 3
Poloha
  • 500 m od sjezdovky
  • Vzdálenost z Prahy: 750 km

Ubytování a rozmistění osob

Pokoj 1 2 dospělí

Termíny a ceny

Termín
Délka
Strava
Doprava
Cena
  Nejlevnější termín   
  Vybraný termín   

Popis hotelu

Poloha
Hotel se nachází v obci Serrada Folgaria, jen 500 m od nejbližší sjezdovky střediska Folgaria-Fiorentini.

Vybavení hotelu
K dispozici je restaurace, bar, společenská místnost, sauna a samozřejmě místnost na úschovu lyží i lyžařských bot.

Vybavení pokoje
2-lůžkové pokoje s maximálně 2 dětskými přistýlkami se sprchou, WC a TV. K dispozici je dále restaurace, bar, společenská místnost, sauna a samozřejmě místnost na úschovu lyží i lyžařských bot.

Poznámka
Program zájezdu
1. den
Odjezd z Prahy a Plzně v ranních hodinách. Přejezd do Itálie, kvečeru příjezd do obce Serrada Folgaria. Ubytování. Večeře.
2. - 4. den:
Lyžování v oblastech Folgaria-Fiorentini či Lavarone. Denně polopenze.
5. den:
Snídaně. Celodenní lyžování v oblasti Folgaria-Fiorentini. Odjezd do ČR.
6. den:
Příjezd do ČR v časných ranních hodinách.

Ceny skipasů Folgaria-Lavarone
4denní skipas dospělý - 3750 Kč
4denní skipas senior nad 65 let - 3350 Kč
4denní skipas junior 8-15,99let 2600 Kč
4denní skipas dítě do 8 let v doprovodu platícího dospělého ZDARMA

Bus - Cena nezahrnuje
Pobytovou taxu 2 EUR/os./den, která se hradí hotově na hotelu; skipas (lze objednat a připlatit nejpozději 14 dní před odjezdem); komplexní pojištění.

Skirama
Se 150 lanovkami a 380 km sjezdových tratí je oblast SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta jedním z nejvýznamnějších lyžařských areálů na jihu Alp.

Mezi lyžařská střediska z uskupení SKIRAMA DOLOMITI Adamello-Brenta patří: Madonna di Campiglio a Pinzolo v údolí Val Rendena, Folgarida-Marilleva, Pejo a Passo Tonale v údolí Val di Sole, Ponte di Legno, Andalo-Fai della Paganella, Monte Bondone a Folgaria-Lavarone.

Všechny uvedené lyžařské oblasti lze projet v rámci společného skipasu SUPERSKIRAMA nebo lze využít řady dílčích tarifů vyplývajích ze spolupráce mezi jednotlivými středisky.
Důležité informace

Řeč

Oficiálním jazykem je italština. Používá se řada dialektů dle dané oblasti. Domluvíte se i anglicky a německy.

Měna

V Itálii platí evropská měna, tj. 1euro (EUR) = 100 centů. Většina hotelů, obchodů, půjčoven aut i restaurací běžně běžně akceptuje platbu platební kartou. Bankomaty jsou snadno dostupné zejména ve větších střediscích. U menších středisek doporučujeme mít s sebou hotovostní rezervu pro případ, že zde nenajdete bankomat.

Časový rozdíl

V Itálii na pevnině a i na ostrovech platí středoevropský čas.

Elektrické napětí

220 V.

Cestovní doklady

Občan České republiky může cestovat do zemí Evropské unie na základě platného cestovního pasu nebo občanského průkazu. Doklady musí platit minimálně po dobu plánovaného pobytu. Je nutné, aby dítě mělo vlastní cestovní doklad. Pro klienty jenž nemají české občanství doporučujeme informovat se na Velvyslanectví Itálie v Praze.

Celní a devizové předpisy

V rámci Evropské unie platí volný pohyb zboží vyjma zboží, které podléhá spotřební dani. Volně je dovoleno převážet v rámci zemí EU limitované množství tohoto zboží pro osobní potřebu. U některého zboží platí limit na osobu a pobyt - 800 ks cigaret, 400 ks krátkých doutníků, 200 ks doutníků, 1 kg tabáku, 10 l lihovin, 20 l produktů se středním obsahem alkoholu, 90 l vína (z toho max. 60 l šumivého vína) a 110 l piva.

Další užitečné informace

Pláže v Itálii jsou převážně písčité a bývají označeny nápisem „spiaggia“. Na většině z nich budete muset uhradit poplatek za pronájem lehátek a slunečníku (cca 6–8 EUR na den). Z důvodu tradice odpoledního klidu (tzv. siesty) mohou být hotelové bazény uzavřeny v odpoledních hodinách – cca od 13.00 až do 16.00 (záleží na daném ubytovacím zařízení). Některá italská města mohou vybírat místní pobytové taxy (cca 1 – 3 €/den) za osoby starší 12 let. V případě, že bude pobytová taxa vybírána, je placena klienty přímo v místě pobytu, a to na recepcích.