Výběr destinace podrobně

PRODEJ EXOTICKÝCH ZÁJEZDŮ V PLNÉM PROUDU!

Vážení a milí klienti,

Díky neuvěřitelně se zrychlující době, stálému tlaku na ceny i rostoucí konkurenci si každým dnem uvědomujeme, že není smysluplné vydávat náš katalog exotických zájezdů s cenami na rok dopředu, a že nemá ani význam pravidelně navyšovat počty stran.

Většina lidí si raději prohlédne i celou fotogalerii raději na svém PC či tabletu. Není to tím, že bychom chtěli úplně opustit tištěné katalogy, ale chceme celou naši nabídku pojmout trochu jinak. Chceme Vás informovat o tom, co dovedeme, co děláme, v čem jsme dobří, a kde můžeme pomoci při Vašem výběru dovolené snů či jen toho správného místa k naplnění zaslouženého odpočinku.

Denně jsme konfrontováni s cenami konkurence jako s nějakým zázrakem a nedostižnou nabídkou. My Vás však nechceme lákat na nejnižší ceny, které ve finále stejně neplatí, nechceme tvrdit, že jen my jsme na trhu nejlepší. Chceme Vám nabídnout dovolenou na míru, dovolenou bez omezení, bez stresu, bez hranic či limitů.

Vaše dovolená musí být bez kompromisů.

Vy se nemáte přizpůsobovat nám, ale my máme spolu s Vámi Vaši dovolenou vymýšlet, cizelovat a na závěr i připravit. Vy si nezasloužíte konfekci, ale dovolenou od krejčího, jen na takovou budete rádi vzpomínat. Neomezujte se délkou pobytu, místem odletu, časem či vynaloženými penězi. Nejsme kanceláří pro horních deset tisíc, neorientujeme se na extrémně drahé a ani na nesmyslně levné dovolené.

Nechceme se podbízet, ale chceme s Vámi navázat dlouhodobý a přátelský vztah.

Letecké společnosti, resorty a hotelové řetězce se snaží klienty nalákat celoročně různými zvýhodněními a speciálními nabídkami. V našich možnostech není možné tyto slevy zohlednit v jednom jediném ceníku rok dopředu.

Právě proto zůstáváme s naší orientační nabídkou jen na našich web stránkách. Naše web stránky s exotickými zájezdy jsou statické, jsou v režimu offline, neodrážejí skutečný stav dostupnosti a cen, i když se je průběžně snažíme stále aktualizovat.

Ty Vám mají být návodem či pouhou inspirací pro Vaši příští dovolenou.

Plně si uvědomujeme, že většina z Vás dává přednost výběru své dovolené z pohodlí svého domova od svého počítače, tabletu či chytrého telefonu a to 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Tomuto se chceme maximálně podvolit. Ceny na webu se snažíme pravidelně aktualizovat s ohledem na speciální nabídky, různé časově omezené akce leteckých společností či resortů.

Díky tomu se můžeme věnovat zdokonalování samotného webu, můžeme rozšiřovat počty nabízených destinací, resortů i hotelů během celého roku a v neposlední řadě můžeme průběžně doplňovat naši bohatou fotogalerii.

Náš systém přístupu ke klientům zůstane nadále na té nejvyšší úrovni a bude stále zahrnovat individuální přístup ke každé Vaší dovolené: budeme stále respektovat Vaše přání, plnit Vaše touhy, podřizovat se Vašim časovým možnostem. Jsme tady od toho, abyste Vy neztráceli čas při hledání a plánování Vaší vysněné dovolené.

Nezapomeňte, že Vy si určujete směr i cíl naší práce a my se jen snažíme se mu co nejvíce přiblížit či rovnou vyplnit Vaše zadání. Vy nás prosím jen kontaktujte se všemi představami. Sdělte nám své požadavky a my se je velice flexibilně pokusíme naplnit. Předností naší každodenní práce je, že jako klienti nejste absolutně ničím vázáni a můžete popustit uzdu své fantazii v rámci svých finančních možností a rodinných událostí.

Stále ale prosím veďte v patrnosti, že platí: „Čím dříve, tím výhodněji!“ Ceny hotelů a letenek se mění denně na základě aktuální poptávky. Pro cenu je rozhodující i termín, kdy chcete cestovat a také termín, kdy si svůj pobyt plánujete objednat. Cena v různých obdobích je rozdílná, v nejžádanějších termínech může být i několikanásobně vyšší oproti cenám v nejlevnějším období. Proto je dobré při plánování dovolené v nejžádanějších termínech myslet na její nákup s dostatečným předstihem. Proto je dobré neváhat a navštívit již teď naše web stránky.


Přejeme Vám šťastnou ruku při dalším výběru Vaší zasloužené dovolené!


Vaše INEX - cestovní kancelář s.r.o.Další informace k nabídce exotických zájezdů:

Základní ceny zájezdů na pravidelných linkách uvedené v tomto katalogu jsou pro Vás orientační a jsou zpravidla kalkulovány pro let s určitou leteckou společností na uvedený počet dní a nocí. Ceny jsou stanovené pro lety v ekonomické třídě a platí pouze pro rezervace učiněné v dané knihovací třídě, což znamená, že nabídka platí při dosažení nejvýhodnější ceny letenky. Může tudíž dojít k navýšení/ snížení oproti ceně, která je uvedena na našich web stránkách! Ceny se mohou tím pádem měnit oběma směry a nemusí se nutně jednat o dražší nabídku.

Jsme Vám však schopni nabídnout lety s různými leteckými dopravci dle Vašich požadavků na délku pobytu, letové dny a počet přestupů.

Naše cenová nabídka je vždy připravená na základě Vašich individuálních představ, odlety jsou možné po celý rok, na jakoukoli dobu a z kteréhokoli letiště. Tato nabídka, připravená pro Vás individuálně na míru, pak zohledňuje všechny aktuální speciální nabídky nabízené jak leteckými, tak hotelovými společnostmi. Sledujte naše web stránky, které se celoročně snažíme těmito speciálními nabídkami aktualizovat.

Dětské ceny - většina hotelů a resortů nabízí zajímavé slevy nejen pro děti do 12 let, ale i pro děti starší až do 18 let – zpravidla se tyto slevy týkají dětí, které cestují se dvěma platícími dospělými osobami. Informace o těchto slevách obdržíte spolu s aktuální cenovou nabídkou v pobočkách CK INEX nebo na mailu exotika@ckinex.cz  
Na pravidelných linkách cestují děti do 2 let bez nároku na sedačku a občerstvení v letadle a platí většinou 10 % z ceny letenky a někdy i letištní a bezpečnostní taxy a palivové příplatky. Pokud budete pro dítě poža­dovat dětskou postýlku, nezapomeňte tuto skutečnost uvést ve svém požadavku. Upozorňujeme, že některé ubytovací kapacity poskytují postýlku zdarma, některé za poplatek.

Příplatky za jednolůžkový pokoj, výhled na moře, klimatizaci, polopenzi, plnou penzi, ALL INCLUSIVE, stejně tak jako dětské slevy či slevy pro 3, příp. pro 4.osobu v pokoji, obdržíte spolu s aktuální cenovou nabídkou.

Bližší informace o aktuálních cenách obdržíte v pobočkách CK INEX nebo na mailu exotika@ckinex.cz

 

 

 

 

Baros MaledivyDubai

Srí Lanka

Kuba