(+/- 5 dní)
2
0
, 2 dospělí

Švýcarsko map

Kouzelná dovolená - Švýcarsko

Švýcarsko je jedinečnou alpskou zemí, která již po desetiletí láká návštěvníky svou přírodní i kulturní rozmanitostí. Známé je především vynikajícími sýry, čokoládou, renomovaným bankovnictvím, výrobou luxusních hodinek, důmyslným dopravním systémem a v neposlední řadě svým přírodním bohatstvím a luxusními horskými středisky. Vždyť kdo by neznal legendární vrcholy Eiger, Jungfrau nebo Matterhorn? A kdo by nechtěl zažít podmanivou atmosféru lázeňských středisek jako je Zermatt, Svatý Mořic, Interlaken nebo Montreux u Ženevského jezera? Pojďte se s námi vypravit do země tradic a úchvatných horských scenérií... Máme pro Vás pestrou nabídku zájezdů do Švýcarska, z které můžete vybírat jak poznávací, tak turistické zájezdy.

Pokud Vás lákají švýcarské horské vlaky, máme pro Vás hned několik tématických zájezdů. Vydejte se po trati Bernina Expressu přes průsmyky Bernina a Albula, která je na seznamu památek UNESCO. Vyzkoušejte švýcarské železnice a lokálky u Ženevského jezera. Nebo poznejte atmosféru Zermattu pod proslulým Matterhornem a zažijte legendární Glacier Express. A co další symboly Švýcarska? Pojeďte ho s námi poznávat v celé své rozmanitosti... U všech poznávacích zájezdů pro Vás máme připravené komfortní ubytování s polopenzí a samozřejmě zkušené průvodce.

Nebo máte rádi aktivní dovolenou uprostřed hor? Potom se neváhejte podívat na naši nabídku zájezdů s pěší turistikou ve Švýcarských Alpách. Turistika je lehká až středně těžká - většinou cca 3-5 hodin chůze denně (dle typu zájezdu), během dne samozřejmě zastávky na odpočinek, občerstvení, fotografování.. Všechny trasy jsou po vyznačených turistických cestách a lze je absolvovat s běžnou turistickou výbavou (vhodné sportovní oblečení, pevná turistická obuv, event. turistické hole). Nejedná se tedy v žádném případě o vysokohorskou turistiku, kde by bylo potřeba zajištění nebo horolezecká výbava. Turistika se navíc často kombinuje s využitím zubaček a lanovek, což ušetří dlouhé výstupy a sestupy. Samozřejmostí je, že se klientům vždy věnuje zkušený průvodce, který v případě potřeby poradí s individuální úpravou trasy. I u turistických zájezdů se můžete těšit na komfortní ubytování v hotelu s polopenzí.