Výběr destinace podrobně

Zájezdy pro fanoušky železnice

HORSKÉ ŽELEZNICE VE ŠVÝCARSKU

Švýcarsko je jedinečnou alpskou zemí, která již po desetiletí láká návštěvníky svou přírodní i kulturní rozmanitostí. Známé je především vynikajícími sýry, čokoládou, renomovaným bankovnictvím, výrobou luxusních hodinek a v neposlední řadě svým přírodním bohatstvím a luxusními horskými středisky. Stále Vám v tomhle výčtu něco chybí? Máte pravdu... Švýcarsko by nebylo Švýcarskem bez důmyslného dopravního systému s propracovanou železniční sítí. Švýcarské železnice jsou proto bezpochyby dalším symbolem této krásné země uprostřed hor...

Pojďte s námi prožít to pravé švýcarské železniční dobrodružství... Máme pro Vás hned několik tématických zájezdů. Vydejte se po trati Bernina Expressu přes průsmyky Bernina a Albula, která je na seznamu památek UNESCO. Vyzkoušejte švýcarské železnice a lokálky u Ženevského jezera. Nebo poznejte atmosféru Zermattu pod proslulým Matterhornem a zažijte legendární Glacier Express. A co další symboly Švýcarska? Pojeďte ho s námi poznávat v celé jeho rozmanitosti. U všech poznávacích zájezdů pro Vás máme připravené komfortní ubytování s polopenzí a samozřejmě zkušené průvodce.

Příznivcům švýcarských vlaků pak doporučujeme navštívit také náš tematický web www.svycarskezeleznice.cz. Na jednom místě tam naleznete plno informací o jednotlivých železničních tratích, zajímavé fotky a videa a nechybí ani nejrůznější aktuality.

V nabídce na tuto sezónu máme tyto zájezdy na švýcarské železnice:

Švýcarské železniční dobrodružství 1
Švýcarské železniční dobrodružství 2
Švýcarské železniční dobrodružství 3
Švýcarské železnice - světové dědictví UNESCO
Bernina Express a Svatý Mořic
Glacier Express a Mont Blanc
Matterhorn a švýcarské horské železnice
Luzern-Interlaken Express a Jungfraujoch Top of Europe
Vlakem a lodí od Jungfrau až po Mont Blanc


ZOBRAZIT VŠECHNY ZÁJEZDY PRO FANOUŠKY ŽELEZNICE


Švýcarské železnice - Glacier Express
Web Švýcarské železnice